More Koren
0 cart_icon

עגלת הקניות שלי

close

No products in the cart.

תלמידים ממליצים

רוצה לדעת למה אלפי תלמידים בוחרים ללמוד אצל מור קורן? קבל הצצה
אל תלמידים שלמדו אצלנו פסיכומטרי, ותוכל להתרשם מקרוב מחוויית הלימוד.

comment-icon
close-icon

נגה שוורצנברג

לפני שנרשמתי לקורס של מור קורן, הייתי בקידום וברפואה לעם. עברתי גם מבחן שלמדתי אליו בעצמי. מאוד הופתעתי לגלות שקיבלתי את הציון הגבוה ביותר בבחינה שהתכוננתי אליה לבד.

במכון של מור קורן מסבירים את החומר הרבה יותר טוב ומתרגלים המון סוגים של שאלות בכיתה. המורים היו מעולים וטווח הידיעות שלהם רחב מאוד. למדתי בכיתה קטנה עם שמונה תלמידים וגם דרך הזום, כשלא יכולתי להגיע לכיתה. הלימוד בזום היה מאוד אפקטיבי – הפתעה בלתי צפויה!

הציון שקיבלתי היה 694 בדגש מילולי. אני אומרת לכל המתלבטים, כדאי מאוד ללמוד במור קורן, הוא יכול לעזור לכם להשיג את הציון הכי גבוה כבר בבחינה הראשונה.

comment-icon
close-icon

קים נוי

קורס מעולה!

הכיתה שבה למדתי הייתה קטנה, צוות המורים מעולה ומקצועי וספרי הלימוד כללו שאלות רבות ברמה גבוהה.

המורה בקבוצה שלי היה מור קורן והוא יודע להסביר את החומר מצוין. הציון שקיבלתי בבחינה הוא 728, ולכן קל לי מאוד להמליץ על הקורס.

comment-icon
close-icon

דניאל קובלובסקי

אני ממליץ על הקורס של מור קורן מכמה וכמה סיבות:

ראשית, לומדים בכיתה קטנה עם תלמידים שנמצאים באותה רמה, וזה מביא ללימוד אפקטיבי באותו קצב!

שנית, ספרי הלימוד הם ברמה גבוהה ושלישית – כל המורים ממש מעולים!

אני קיבלתי במבחן 724. מובן שאני ממליץ בחום על הקורס!

comment-icon
close-icon

אור רותם

בחרתי בקורס הפסיכומטרי של מור קורן בגלל כמות התלמידים המצומצמת בכל כיתה, אך בסופו של דבר יצאתי מרוצה מכל הכיוונים:

המורים הטובים, מור קורן ודור גרשון, השקיעו במהלך כל הקורס; האווירה חיובית בכיתה; רמה מותאמת אישית לכל אחד; חומר הלימוד נרחב, מושקע ומעודכן, שהכין אותי בצורה מעולה למבחן ללא שום הפתעות עד לרגע האחרון.

בקיצור, אני ממליץ בחום.

comment-icon
close-icon

מיטל זיסמן

החוויה שלי מקורס הפסיכומטרי של מור קורן התחילה בשיחת טלפון מקרית שעשיתי כדי לברר על קורסי פסיכומטרי. נתקלתי בנציג שירות נפלא, שענה לי על כל השאלות והיה כן ואמיתי איתי. לאחר התלבטויות רבות החלטתי להירשם לקורס של מור מורן.

הייתי מאוד סקפטית, מכיוון ששנתיים קודם לכן עשיתי קורס ב’קידום’, ולא הייתי מרוצה ממנו בכלל ובניגוד למה שהובטח לי, לא קיבלתי שם יחס אישי ואיבדתי את עצמי בין כל הספרים.

לעומת זאת, כבר בתחילת הקורס של מור קורן נוכחתי לגלות שהיחס באמת אישי. האווירה הייתה לימודית, קיבלתי מענה לכל בעיה קטנה שהייתה לי, והכי חשוב – המורים היו מקצועיים ומנוסים. מור קורן ורעות מור הם ללא ספק צוות מנצח!

אז לכל מי שמתלבט, אני ממליצה בחום. אתם מוזמנים לפנות אליי בכל שאלה או סתם כדי לשמוע את דעתי.

comment-icon
close-icon

הדס טוטי

עבורי, מבחן הפסיכומטרי היה סיוט אחד גדול ומתמשך. התחלתי את הרומן שלי עם בי”ס ‘אנקורי’ והתאכזבתי נורא מהמורה, שלא טרח להסביר שוב למי שלא הבין. כתוצאה מכך, הוצאתי פחות מ-500!

אחר כך אזרתי כוחות, ולאחר מספר בירורים נרשמתי ל’היי-קיו’. את שיטת הלימוד במצגות ממש לא אהבתי, ופשוט לא הבנתי את החומר. לאכזבתי הרבה, שוב הוצאתי מתחת ל-500!

בפעם השלישית, לאחר ששוחחתי עם נציגי כל המכונים, החלטתי להירשם לקורס הפסיכומטרי של מור קורן. כבר בהתחלה הרגשתי יחס אחר בפן האישי והמקצועי של המדריכים. חומר הלימוד הוסבר בשיטות פשוטות יותר, ולראשונה הבנתי מה באמת רוצים ממני בבחינה. סוף-סוף הוצאתי את הציון שרציתי – 562 והתקבלתי לאוניברסיטת בר-אילן.

אני לא מאחלת לאף אחד לעבור את מה שעברתי. אני מייעצת לכולכם לחסוך מאמצים וכסף, ולא להאמין לכל הפרסומות של המכונים הגדולים, שמדברות על יחס אישי, כשבפועל יש בכיתה כ-35 תלמידים. אם יש לכם שאלות נוספות, אתם מוזמנים להתקשר.

comment-icon
close-icon

דין חדד

היי, ברצוני לשתף שעשיתי פסיכומטרי פעמיים!

בחרתי במור קורן בגלל הכיתה הקטנה. למדנו בכיתה של 8 תלמידים! לימדו אותי מור קורן, שהוא מדריך פשוט תותח, ונעמה שעשוע, מדריכה שעבדה בעבר ב-IQ – השילוב של שניהם היה פשוט מצוין.

בהשוואה לקורס הקודם הרגשתי שספרי הלימוד הרבה יותר טובים, הסברים פשוטים בכל נושא והרבה יותר תרגול. בשיעור עצמו עברו איתנו בכיתה על כ-18 תרגילים בנושא והסבירו איך לפתור תרגיל בפחות מדקה, לעומת הקורס הקודם, שלימדו אותי רק כ-6 תרגילים בכל נושא!

המעבר היסודי בכיתה עשה את ההבדל! שיפרתי את הציון ביותר מ-80 נקודות! ממליץ בחום.

1 2 3

כדאי לדעת

הממוצע הארצי עומד כיום על 536 נקודות.

מנתוני המרכז הארצי עולה כי רוב התלמידים ניגשים לבחינה לפחות פעמיים.
אין שום סיבה לעשות זאת! קרא את המאמר סוד ההצלחה של מור קורן שיעזור לך למקסם
את התוצאה כבר בבחינה הראשונה.

מה אנחנו מציעים? הקורסים שלנו

איפה בא לכם ללמוד?הסניפים שלנו

סניף תל-אביב
דרך השלום 7, קומה 3
(ליד עזריאלי).

לצפיה במפת האזור

סניף נתניה
סמילנסקי 24,
(חמש דקות מהתחנה המרכזית).

לצפיה במפת האזור

פסיכומטרי ב-LIVE
מכל מקום ובזמן שמתאים לך!

plus

השאירו פרטים